Ostatnia aktualizacja strony: 01.07.2022, 11:49

Fundusze unijne i inne projekty

Wtorek, 31 maja 2022

Projekty realizowane w ramach „Program integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021-2030"

Rok 2022

"Poprawa warunków mieszkaniowych społeczności romskiej w 2022 r."

Zakres zadania obejmuje wykonanie przebudowy 2 lokali mieszkalnych dla rodzin romskich. W ramach zadania wykonywane są m. in.: wymiana stolarki drzwiowej, wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami i nawiewnikami, rozbiórka pieców kaflowych, wydzielenie z pomieszczenia kuchennego łazienki z w.c., wymiana podłóg drewnianych i uzupełnienie elementów posadzek, wykonanie ogrzewania gazowego wraz z montażem kotła c.o./.c.w.,  roboty tynkarskie i malarskie, okładziny ścian i posadzki w łazience (położenie płytek ceramicznych), roboty związane z wymianą: instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z montażem urządzeń sanitarnych, instalacji elektrycznej i osprzętu, instalacji gazowej wraz z montażem kuchenki gazowej, dobudowy przewodów: wentylacyjnego i spalinowego, zakup, dostawę i montaż tablic informacyjnych w ramach zadania.

Całkowity koszt zadania: (zostanie opublikowany po zakończeniu i rozliczeniu zadania)

Kwota dofinansowania: (jw.)

Podstawa dofinansowania: Porozumienie nr 10/2022 z dnia 17.03.2022 r. w sprawie wsparcia realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą: Poprawa warunków mieszkaniowych społeczności romskiej w 2022 r. w ramach programu wieloletniego „Program integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021-2030 r.”.

Okres realizacji: 2022 rok

Realizacja projektu ma na celu poprawę warunków mieszkaniowych społeczności romskiej, obniżenie kosztów eksploatacji lokali, korzyści dla środowiska poprzez realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych takich jak np.: wykonanie ogrzewania gazowego wraz z montażem kotła c.o/c.w., wymiana okien na okna PCV, wymiana stolarki drzwiowej, poprawę warunków sanitarno-higienicznych oraz zwiększenie poziomu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce.

Metadane

Data publikacji : 31.05.2022
Podmiot udostępniający informację:
Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy
Osoba udostępniająca informację:
Łukasz Kućko Dział Informatyki
©-2022 Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL